Azartspēles bezmaksas un par maksu – vai atšķirība ir tikai likmēs?

Meklējot, kā kavēt laiku, ir izmēģināti dažādi varianti, bet, tā kā grāmatu lasīšana un filmu skatīšanās man šķiet pārāk garlaicīga, meklēju kaut ko, kas nedaudz pakutinātu nervus. Regulāri lēkt ar gumiju vai izpletni ir pārāk dārgs prieks, turklāt gribējās kaut ko tādu, lai varu izklaidēties tepat, savā dīvānā. Mani ilgie meklējumi vainagojās ar panākumiem – atradu iespēju spēlēt azartspēles bezmaksas, bet ar laiku tomēr pārgāju uz spēlēm par īstu naudu. Kādēļ?

Kāršu kava rokāpēļu

Azartspēles bez maksas = 0 risks

Un tur, kur nav riska, tur nav adrenalīna, bet tieši to es meklēju. Bezmaksas azartspēles ir labs variants tiem, kuri grib pamēģināt, kā ir:

 • likt griezties spēļu automāta kolonnām;
 • uzspēlēt pokeru;
 • pamēģināt blekdžeku un citas spēles, neriskējot zaudēt (un iegūt) naudu.

Turklāt šis ir labs veids, kā apgūt spēļu noteikumus un kombinācijas, iemācīties spēlēt, un, tā teikt, uzkačāt skillu.

Es sāku tieši tāpat. Vispirms man bija interesanti uzzināt, kas tad īsti ir spēļu automāti, kā notiek to spēlēšana; bija interesanti iepazīties ar pokeru, pamēģināt blekdžeku un ruleti. Un tad, kad pamēģināju un kādu laiku biju paspēlējis bez naudas, man palika garlaicīgi, jo nebija nekāda riska un adrenalīna.

Azartspēles bez maksas = 0 ieguvumi

Spēlēt bezmaksas azartspēles ir tas pats, kas mēģināt bērnu rotaļu virtuvē pagatavot siltas vakariņas – tāda spēlēšanās bez īsta rezultāta. Kāpēc azartspēles ir interesantākas, ja tiek spēlētas uz naudu? Tev ir iespēja tikt pie reāliem laimestiem! Iedomājies situāciju – Tu esi:

 • apguvis pokera kombinācijas;
 • uztrenējis savu stratēģisko domāšanu;
 • viss iet kā pa sviestu un – hopā! – Tavās rokās atrodas Royal Flush!

Šīs kombinācijas izmaksa ir 100 : 1, proti, ja likmi esi uzlicis 5 eiro vērtībā, tad Royal Flush gadījumā saņemsi 500 eiro, ja 10 EUR, tad izmaksa būs 1 000 EUR! Un iedomājies, kāda skāde, ja Tu spēlē bez reālām likmēm? Tāda kombinācija gadās reti. Ja spēlētu uz īstu naudu, Tavs maciņš kļūtu ievērojami biezāks! Bet, lai cik saulaini tas viss neizklausītos, arī azartspēlēm tomēr ir sava ēnas puse.

Kas par daudz, tas par skādi

Kārtējo reizi pierādās šī teiciena patiesums. Ja azarta ir par daudz, tas var ievest lielās ziepēs. Kā? Nu, iedomājies, ka spēlē krievu pokeru par naudu. Likmi liec 5 eiro apmērā, un:

 • pirmo reizi zaudē;
 • otro reizi zaudē;
 • trešajā reizē iegūsti Full House (izmaksa 7 : 1).

Iegūstot 35 eiro laimestu un norēķinot nost pirmos divus zaudējumus, esi uzpelnījies par 25 eiro. Forši! Sāk rasties azarts un Tu palielini likmi uz 10 eiro:

 • zaudē trīs reizes;
 • ceturtajā – atkal Full House.

Ieguvums – 70 eiro, norēķinot nost zaudējumus (30 eiro), Tev paliek 40 eiro! Tu iekrīti azartā un, protams, gribas palielināt likmi, jo noteikti būs vēl lielāks laimests! Taču nav. Nav vienā izspēlē, nav otrā, nav trešo un ceturto reizi, piektajā reizē tikai pāris (izmaksa 1 : 1), tad atkal nav laimesta… Azarts var novest pie lieliem mīnusiem Tavā makā, ja nezini, kā apstāties, tāpēc esi prātīgs!

Esi atbildīgs!

Azartspēles bezmaksas ir labs laika kavēklis, azartspēles par naudu – aizraujošs. Es protu apstāties, bet Tu? Vai spēsi turēties pretī azartam un apstāties laikus? Azartspēles izraisa atkarību, paturi to prātā!

 • Share post