Kā laimēt pokerā?

Pokers ir viena no pasaulē populārākajām kāršu spēlēm, turklāt, daudzi nemaz nezina, ka tai ir vairāk kā 140 paveidu. Pokeram rodas arvien vairāk interesentu, kuri vēlas šo spēli izmēģināt un iemācīties. Zemāk piedāvājam dažus ieteikumus jaunajiem pokera spēlētājiem, kas palīdzēs labāk izprast spēles gaitu un veiksmīgāk arī startēt dažādos turnīros, ja ir vēlme tādos piedalīties.

  1. Lai arī vēlme pēc lielā laimesta ir katram, nevajag baidīties nomest kārtis, ja jūtat, ka neveidosies neviena veiksmīga kombinācija. Ja spēlēsiet katru raundu un solīsiet pat tad, ja rokā esošās kārtis neveido pārāk labas kombinācijas ar kārtīm, kas ir galdā, ātri vien iztērēsiet spēles budžetu un negūsiet gandarījumu;
  2. Lai uzvarētu nav vajadzības pēc blefa. Pastāv aplams uzskats, ka, lai uzvarētu, ir obligāti jāblefo. Nē, tā nav, lai uzvarētu, ir jāpārzina savas kārtis un jāmāk ar tām veiksmīgi spēlēt;
  3. Nepieciešams arī piedomāt pie savu pretinieku kārtīm. Ja Jums rokās ir labas kārtis, tas nenozīmē, ka pretiniekam noteikti ir sliktas. Esiet modri!
  4. Vislabāk ir spēlēt ar spēlētājiem, kuriem ir līdzīga iepriekšējā pieredze kā jums.Ja esat iesācējs, bet jūsu pretinieki ir spēlētāji ar gadiem ilgu pieredzi, tad ir lielāka iespējamība, ka netiksiet pie laimesta;
  5. Pastāv uzskatas, ka arī vieta pie galda, kur sēžat, ir noteicoša un spēlē lielu lomu pokerā, it īpaši ja spēlējat Texas Holdem.
  6. Pastāvīgi pievērsiet uzmanību tam, kas notiek spēlē, esat modri un sekojat līdzi spēles gaitai. Pat tad, ja esat savas kārtis nometis, ir vērts pievērst uzmanību citiem spēlētājiem, lai izprastu viņu spēlēšanas stilu.
  7. Augstākas kārtis, nebūt nav vislabākās. Tā ir tipiska iesācēju kļūda, jo lielo laimestu pokerā var laimēt arī ar divniekiem. Četri divnieki ir stiprāka kombinācija par diviem kalpiem.
  8. Zini pokera noteikumus! Sākt var ar kombināciju veidošanu un kāršu stiprumu. Pārējais – kāršu izdalīšana, mazās un lielās likmes tiks pakāpeniski apgūts.
  9. Zini, kad vislabāk kārtis nomest. Fold nav zaudētāju gājiens. Zaudētāju gājiens drīzāk ir All-in reizēs, kad neesi pārliecināts par rokās esošajām kārtīm. Kāršu atmešanai ir daudz priekšrocību, kaut vai tā, ka ir iespēja spēlē piedalīties ilgāk.
  • Share post