Kā neizskatīties pēc iesācēja, spēlējot pokeru

Sākot nodarboties ar ko jaunu, ikviens no mums var pieļaut kļūdas, uzdot šķietami muļķīgus jautājumus utt. Taču pokers ir spēle, kurā izskatīšanās pēc iesācēja var būt riskanta.

Kā panākt, lai tu citu acīs izskatītos pēc tāda, kurš ir pieredzējis pokera spēlēšanā?

  1. Zini spēles noteikumus. Pati spēle nav nemaz tik sarežģīta, taču to par tādu padara likmju stratēģijas utt. Tādēļ, ja vēlies spēlēt labi, tev ir jāiepazīstas ar to, kā norit spēle un kādi ir tās noteikumi. To mūsdienās izdarīt var diezgan viegli, skatoties video pamācības “Youtube”.
  2. Iepazīsties ar pokera kombinācijām. Viena no lietām, kas apgrūtina spēlēšanu daudziem iesācējiem, ir izpratne par to, kādas pokera kombinācijas vinnē. Ir viegli apjukt starp dažādām “Pairs”, “Flush” un “Straights” kombinācijām. Taču, ja vēlies uzvarēt, tev ir jāiemācās, kā kuru no kombinācijām atšķirt. Kā zināms, pati retākā no tām ir “Royalflush”.
  3. Zini terminus. Piedaloties jebkurā pokera spēlē, ir jāsaprot, ko nozīmē katrs no specifiskajiem terminiem, pretējā gadījumā būs ļoti grūti izsekot spēles gaitai. Un vaicāt katru reizi kādam vārdu nozīmi arī nebūs prātīgi, jo tas uzreiz parādīs, ka esi iesācējs. Mūsdienās interneta meklētājos ļoti ērti var atrast pokera vārdnīcas, no kurām vari iemācīties visu nepieciešamo.
  4. Atceries par etiķetes ievērošanu, esot pie spēles galda. Lai arī ir svarīgi zināt spēles noteikumus un to, kā norit spēlēšanas process, ne mazāk nozīmīga ir galda etiķete, kas jāpatur prātā. Tas ne tikai nodrošinās raitu spēles gaitu, bet arī pārliecinās citus spēlētājus, ka neesi “jauniņais”. Lai to izdarītu, vienmēr pievērs uzmanību, kas notiek pie galda. Klusa saruna nevienam netraucēs, taču noteikti nevajadzētu skaļi pļāpāt un smieties. Tā vietā seko līdzi gājieniem. Tāpat nekad neizlaid no acīm savas kārtis un seko līdzi tam, ko dara dalītājs un pārējie spēles dalībnieki. Ja nepieciešams, vari izlaist kādu no izspēlēm. Pokers nav ātra spēle, tai nepieciešama pacietība.
  5. Vienmēr centies saprast, kādas kārtis ir citiem spēlētājiem. Pirmajā acu uzmetienā tas var šķist ļoti grūti vai pat neiespējami, taču, izejot cauri vairākām izspēlēm, tu diezgan viegli varēsi noteikti, kādas iespējamās kārtis ir katra spēlētāja rokās. To izdarīt var palīdzēt arī centieni iejusties otra cilvēka ādā – kuru kārti tu izspēlētu, ja būtu viņš vai viņa.
  • Share post