NASCAR sporta likmju likšana

NASCAR ir populārākais auto sacīkšu sporta veids ASV. Šis sporta veids ietver sevī kaut ko līdzīgu, kā zirgu sports. Automašīnas sacenšas lielā stadiona formas sporta manēžā, kurā ir izveidota apļa veida trase, kas sevī ietver 4 virāžas un 4 taisnos posmus. Vispopulārākās NASCAR sacensības ir tās, kuras norisinās vairāku stundu garumā un sacensības norisinās automašīnām braucot vairākus desmitus vai pat simtus apļus pa šo trasi.

 

NASCAR azarts, tajā skaitā totalizators par NASCAR sacensībām tieši ASV ir izskaidrojams ar auto kultūras popularitāti ASV. Populāri ir arī visi citi stadiona sporta veidi, kuros ar ģimeni var vērot sacensības, tā pastiprinot NASCAR paliekošo popularitāti. Papildus spriedzi NASCAR sacensībās rada iespējamās sadursmes.

 

NASCAR sporta likmju likšana bijuši cieši saistīta ar dažādajos laikos un dažādajos štatos piemērotajiem ierobežojumiem likmju likšanā. Tomēr viens fakts ir patiess – tiklīdz sporta likmju likšana NASCAR ir bijusi atļauta, to izmantojuši ļoti daudz šī sporta veida fanu.

 

Kā minēts, NASCAR ir līdzīgs zirgu sportam, tikai, protams, ar automašīnām. Tāpēc arī sporta likmes un to veidi NASCAR ir līdzīgi kā zirgu jāšanas sportam. Pirmkārt, līdzīga ir sacensību norises vieta – atvērta arēna. Tāpēc arī NASCAR joprojām ir populāras likmju pieņemšanas vietas pašā sacensību norises vietā. Līdzīgi kā zirgu sacensībās pirms 100 gadiem un tagad, cilvēki drūzmējas pie likmju pieņemšanas vietām pirms spēles sākuma, lai uzliktu vienkāršas likmes par saviem favorītiem. Tāpat tas bija sporta likmēs Latvijā, kad pie mums bija zirgu sacensības klātienē.

 

Tāpat kopīgi ir arī dažādie sporta likmju likšanas veidi. Pirmkārt, NASCAR vienmēr būs viens uzvarētājs, tāpēc likt likmes par uzvarētāju ir vispopulārāk. Tāpat var likt likmes par citām vietām, kā arī par to, piemēram, cik braucēji avarēs pirms finiša.

 

Kā iepriekš minēts, NASCAR sporta likmes iespējams likt visos pasaules lielākajos sporta likmju likšanas portālos internetā un sporta likmju likšanas vietās spēļu norises vietās. Tas nozīmē, ka NASCAR sporta likmes Latvijā ir iespējamas tiem, kas izmanto šo populārāko sporta likmju interneta portālu pakalpojumus.

  • Share post