Par sporta likmēm

Azartspēļu paveids, kurā tās spēlētājs izdara likmes uz noteiktu spēles iznākumu. Vispopulārākie sporta veidi, kuros sporta likmes tiek liktas gan profesionālā, gan amatieru līmenī ir futbols, basketbols, hokejs, riteņbraukšana, motosports un dažādi cīņu sporta veidi.
Būtībā sporta likmes var tikt liktas arī uz sportu nesaistītiem pasākumiem, piemēram, realitātes šovi vai politisko vēlēšanu iznākumi. Bieži vien sporta likmes ir saistītas ar sporta veidiem, kur cilvēki neņem tiešu dalību, kā piemēram, suņu un zirgu skriešanās sacīkstes.

Kā izdarīt sporta likmi?

Lai izdarītu sporta likmes, iesakām izmantot legālus bukmeikerus, kas atrodami internetā. Bieži vien bukmeikeru kompānijas tiek pārvaldītas no citas valsts – nodalītām jurisdikcijām caur internetu, tādējādi apejot dažādus azartspēļu likumus, kas var būt stingrāki valstī kuru šie uzņēmumi apkalpo. Lielākajā daļā legālo vietņu jums būs jāveic iemaksa pirms likmes izdarīšanas. Turpretī, spēlējot izmantojot instances, kuras operē ārpus likuma,  iemaksa nebūs jāveic, bet pastāv iespēja arī laimestu nesaņemt. Pastāv arī daudzi gadījumi, kur, liekot sporta likmes šādā veidā, spēlētājs paliek parādā bukmeikeram un tas bieži vien noved pie tālākām kriminālām darbībām.

Sporta likmju veidi.

Sporta likmes var tikt liktas dažādos veidos, piemēram, uz konkrētu spēles vai turnīra iznākumu, rezultātu starpību starp komandā, konkrēta spēlētāja sniegumu utt.
Tie, kas sporta likmēs ir jau pieredzējuši un uztver šo nodarbi nopietnāk, veic arī likmes “pa ķēdes reakciju”. Tas nozīmē, ka jāpiepalīdz vairākām spēlētāja prognozēm attiecīgi vienai pēc otras, lai likmes licējs iegūtu laimestu. Šādā veidā, protams, potenciālais laimests ir lielāks, jo iespējamība – mazāka. Daudzums uz cik faktoriem sporta likmju spēlētājs var likt likmes vienlaicīgi, atkarīgs no konkrētā bukmeikera.
Kā jau minējām, likmes var tikt liktas arī uz konkrētā sportista sniegumu, īpaši populārs šis veids ir, piemēram, F1 sacīkstēs.
Spēlētājs var likt likmes arī par rezultātu pēc pirmā spēles perioda un pat spēles laikā, uz tur notiekošajiem procesiem, kā piemēram, vai šobrīd notiekošajā uzbrukumā tiks gūti vārti vai iemests grozs, vai komanda neielaidīs vārtus šajā mazākumā u.t.t.

Lai gan šķietami nevainīgs un patīkams azartspēļu veids, kur spēlētājam ir iespēja papildināt sporta spēli ar papildus azarta devu, nereti ir minēti gadījumi, kad spēles vai cīņas iznākums tiek ietekmēts no augstu likmju licēju puses, kas peļņas vadīti, manipulē ar patiesajām sportista vai komandas spējām. Šāda veida darbības gan vairāk sastopamas kriminālajās aprindās.

  • Share post