Pasaules čempionāts futbolā – aizraujoši brīži ikvienam sporta fanam

Pasaules čempionāts futbolā 2018, kas šoreiz notiek Krievijā, pulcēs 32 futbola komandas un to līdzjutējus no visas pasaules. Finālturnīru atklāj Krievija, kas mērosies spēkiem ar Saūda Arābiju, kamēr čempiona titulu sargājošā Vācijas komanda stāsies pret Meksikas izlasi. Pieckārtējā uzvarētāja – Brazīlija savā pirmajā E grupas mačā sastapsies ar Šveici, kopā ar Kostariku un Serbiju veidojot vienu no sarežģītākajām grupām.

Eiropas čempioni – Portugāle savu pirmo spēli B grupā aizvadīs pret kaimiņiem – Spāniju, kamēr Argentīna D grupā stāsies pretī jaunpienācējiem– Islandei, Horvātijai un Nigērijai.

Anglija G grupā spēkosies ar vēl vienu debitanti – Panamu, pirms tam stājoties pretī Tunisijai, bet vēlāk – arī grupas visaugstāk novērtētajai komandai – Beļģijai.

Astotdaļfināls un ceturtdaļfināls

Kad visas grupu futbola speles būs aizvadītas, pasaules čempionāts futbolā turpināsies ar astotdaļfinālu. Tas sāksies 30. Jūnijā un tā laikā notiks vairākas spēles:

  • C grupas uzvarētāji tiksies ar D grupas otrās vietas ieguvējiem;
  • A grupas uzvarētāji mērosies spēkiem ar B grupas otrās vietas ieguvējiem;
  • Pasaules kauss futbolā turpināsies svētdien, 1. jūlijā, kad B grupas uzvarētāji tiksies ar komandu, kas A grupā ierindojās otrajā vietāvietā;
  • Citā stadionā tajā pašā dienā notiks spēle, kur par uzvaru cīnīsies D grupas uzvarētāji un C grupas otrās vietas ieguvēji;
  • jūlijā notiks spēle starp E grupas uzvarētājiem un F grupas otrās vietas ieguvējiem, kā arī spēle starp H grupas uzvarētājiem un otrās vietas ieguvējiem G grupā

Pasaules čempionāts futbolā turpināsies ar ceturtdaļfināla spēlēm 6. un 7. jūlijā.

Pusfināls  un fināls

Līdzjutēju un pašu spēlētāju emocijas noteikti pieaugs līdz ar pusfinālu, kas notiks 10. un 11. Jūlijā. Pēc tam – 14. jūlijā tiks noskaidrots trešās vietas ieguvējs, savukārt 15. jūlijā lielajā finālā tiksies divas spēcīgākās komandas, lai cīnītos par čempiona titulu.

Ja arī Tevi saista futbols, nepalaid garām šo notikumu – spēles varēs redzēt labākajos TV sporta kanālos, tāpat būs pieejams arī futbols online.

  • Share post