Planet of the Apes simboli.

Kā jau jebkurā video slotu spēlē, arī pagājušā gada lielākais notikums video spēļu pasaulē – Planet of the Apes sevī ietver dažus simbolus un stāstus par to, kādēļ spēle ir tieši tāda un ne savādāka. Ņemot vērā to, ka spēle ir balstīta uz divām filmām un pērtiķu vadoņa Cēzara dzīves izvēlēm un izjūtām, varētu likties, ka parastā ruļļu video spēlē to nav iespējams attēlot un šādas tematikas apspēlēšanai labāk būtu izvēlēties simulāciju vai stratēģisko spēļu sfēru. Tā nebūt nav. Filmas fani, noteikti kļūs arī par spēles faniem, jo lieliskā grafika un piemērotais skaņu celiņš, kas ir oriģinālais filmas soundtrack, rada patiesas emocijas par Pērtiķu planētas vadoņa grūtajām dzīves izvēlēm. Spēli vēl reālāku padara filmā redzamo aktieru simboli, kuri arī spēlē lielu lomu spēles gaitā.

 

Simbolu skaidrojums.

Lai veiksmīgāk spēlētu ne tikai Planet of the Apes, bet arī jebkuru citu video spēli, ir nepieciešams iepazīties ar spēles simbolu nozīmi, savādāk var rasties dažādi jautājumi un pārpratumi par spēles gaitu. Spēlei ir divi atsevišķi ruļļu komplekti, kas griežas individuāli viens no otra. Viens ruļļu komplekts atrodas spēles ausmas pusē un otrs krēslas. Viena spēles puse ir par godu filmai Rise of the planet of the Apes un otra Dawn of the Planet of the Apes. Zemāk piedāvājam pērtiķu planētas simbolu skaidrojumu, lai spēles gaita iegūtu vēl lielāku jēgu:

  • Ausmas bonuss – to iespējams uzgriezt tikai spēles ausmas ekrāna pusē. Ja tas tiek uzgriezts pirmajā rullī, tiks saņemts monētu bonuss par katru uzgriezto pērtiķa un cilvēka simbolu.
  • Krēslas bonuss – to iespējams uzgriezt tikai spēles krēslas ekrāna pusē. Ja tiek uzgriezts pirmajā rullī pārvērš pērtiķa un cilvēka simbolus par vienlīdzīgiem.
  • Wild – darbojas kā džokers jebkuram spēles simbolam, izņemot ausmas un krēslas scatter simboliem un parastajiem ausmas un krēslas simboliem;
  • Ausmas Scatter simbols – 3 un vairāk šādu simbolu uzgriešana maksas līnijā, nodrošina 10 brīvos griezienus;
  • Krēslas Scatter simbols – 3 un vairāk šādu simbolu uzgriešana maksas līnijā, nodrošina papildus 15 brīvos griezienus.

 

Varam apgalvot droši, ka šī spēle sniegs citādākas izjūtas kā citas ruļļu video spēles un ļoti iespējams kļūsiet par Pērtiķu planētas iemītnieku un fanu!

Ir iespēja izvēlēties spēlēt maksas vai bezmaksas spēles versijas.

  • Share post