Totalizators — gudrai spēlei

Tikai naivulis var iedomāties, ka bukmeikeri ir labdarīgi onkuļi, kuri to vien dara, kā totalizatorā izdomā visādus veidus, lai jūs uzvarētu. Nekā nebij! Atcerieties — viņi domā par savu, ne jūsu naudasmaku. Tāpēc pirms spēles vienmēr atgādiniet sev, ka varat arī zaudēt visus savus iekrājumus. Taču, ja esat azartisks cilvēks, kurš nolēmis savai ikdienai piešķilt kādu emociju dzirksti, tad totalizators būs īstā nodarbe, tikai ar vienu noteikumu — spēlējiet gudri! Lai to izdarītu, ir jāņem vērā vairāki pamatpostulāti, ko ir apkopojuši ne jau bukmeikeri, bet gan totalizatora spēlētāji ar pieredzi.

  • Nost ar patriotismu!

Ja jūs fanojat par kādu komandu vai kādu spēlētāju, tas jau nav garants, ka viņi jūsu kontā ieripinās kādu eiro, tāpēc nost ar emocijām! Domājiet ar galvu!

  • Izglītojieties!

Jo vairāk sporta veidu un notikumu totalizatorā, jo vairāk naudas, tātad iespēja spēlei piesaistīt vairāk cilvēku. Tāds ir bukmeikeru domāšanas veids. Tāpēc arī viņi piesaista arvien vairāk vairāk jaunu sporta veidu. Tas gan nenozīmē, ka viņi tos arī simtprocentīgi izpētījuši. Padoms: izglītojieties un lieciet likmes uz mazāk populāriem sporta veidiem.

  • Zaudē arī favorīti!

Kāds ir totalizatora iesācēja domāšanas veids? Likšu uz favorītu, tas nekas, ka zemas likmes, sakombinēšu vairākas likmes ar to pašu zemo koeficientu un noteikti uzvarēšu. Un tā, lūk, ir kļūda. Arī potenciālie uzvarētāji zaudē, un līdz ar to zaudējat arī jūs!

  • Analizējiet savu sporta veidu!

Viens no pamatnoteikumiem, spēlējot totalizatorā — pārziniet perfekti savu sporta veidu! Tas, ka jūsu iecienītā komanda uzvarējusi pēdējas trīs spēles, vēl nenozīmē, ka tā būs arī turpmāk. Analizējiet sezonu kopumā, interesējieties par katra atsevišķa spēlmaņa gaitām, jo visas izmaiņas var ietekmēt spēles rezultātu!

  • Mēģiniet vairākos totalizatoros!

Makšķernieks, kurš cer uz lielo lomu, ēsmai izvēlas vislabāko barību. Tā arī dara bukmeikeri — lai savam kantorim pievilinātu vairāk klientu — izmet dažādas “ēsmas”, piemēram, dažādas klientu lojalitātes programmas, bonusus — gan jauniem spēlētājiem, gan pieredzējušiem, savukārt sporta bāros, kur ir totalizatori — apmeklētājiem uzsauc pat dzērienus. Par to gan nebūtu vērts pārāk sapriecāties, labāk turēt skaidru prātu un atcerēties, ka prātīgākais tomēr būtu likt uz labākajiem koeficientiem, nevis piedāvājumiem, un drošības pēc to labāk darīt vairākos kantoros.

  • Share post