Totalizators online – pēc kādiem kritērijiem izvērtēt plašo piedāvājumu?

Online jeb tiešsaites totalizatoru priekšrocības vairs nevienam nav jāpierāda, tie ir iekarojuši savu vietu azartspēļu pasaulē līdzīgi kā sociālie tīkli ir aizstājuši telefongrāmatas un atmiņu klades vai tiešsaites video ir aizstājuši televīziju. Bet kā neapjukt piedāvājumu klāstā?

Kā izvērtēt, kurš no online atrodamajiem totalizatoriem kļūs par sabiedroto spēļu un likmju pasaulē? Lūk, saraksts ar kritērijiem, kam pievērst uzmanību, pirms izvēlaties savu online totalizatoru:

  • augstāki koeficienti, salīdzinot ar citiem online kazino – šis punkts pat īpaši nav jāpaskaidro. Līdzīgi kā jebkurā darījumā – ja kvalitāte ir vienlīdzīga, tad uzvar labākā cena!
  • Drošs, Latvijā reģistrēts un licenzēts onlinetotalizators – šī ir lieta, kam daudzi nepievērš pienācīgu uzmanību, tāpēc nereti kļūst par krāpnieku upuriem. Te atkal noder līdzība ar ikdienas dzīvi – var, protams, pirkt produktus no aizdomīgiem kundziņiem uz ielas, jo pirmajā brīdī šķiet lētāk, taču jārēķinās, ka brāķa gadījumā nav pat iespējas nevienam sūdzēties, jo esi pircis preci bez čeka un no nezināma tirgotāja.
  • Lokāli saistošs piedāvājums – savējos zinām vislabāk, tāpēc arī totalizatoru online piedāvājumā vajag izvēlēties tādus, kas piedāvā sporta likmes arī par vietējiem sporta notikumiem.
  • Ātras un precīzas laimestu izmaksas – lai gan šī ir lieta, kas pieklājīga online totalizatorā ir pašsaprotama, tomēr jānovērtā tās iestādes, kas principiāli cenšas visas saistības nokārtot uzreiz – ja stunas laikā saņem savu laimestu, tas nenoliedzami audzēs tavu uzticību šai iestādei!
  • Lojalitātes programma pastāvīgajiem klientiem ilgtermiņā, protams, ir būtiskāka, tomēr par zemu nedrīkst novērtēt arī jauno klientu motivācijas programmas, kā arī būtisks ir atbalsts, kas jaunajam klientam sākuma periodā tiek sniegts! Totalizatoru onlinepasaulē gan ar atbalstu variāk ir domāts finansiālais – proti, viss ir iekārtots tā, lai būtu pēc iespēs vairāk cerību, ka pirmajā spēles reizē tu nepaliksi tukšā!
  • Lojalitātes programma pastāvīgajiem klientiem – vienmēr ir patīkami, ja uzticība tiek novērtēta! Lojalitātes programmas mēdz būt dažādas, piemēram, kāds no online totalizatoriem var piedāvāt krāt punktus par katru izdarīto likmi, un vēlāk punktus iespējams pārvērst naudā, ko izlietot jaunām likmēm. Cits variants – lojalitātes programmai ir vairāki līmeņi, tādējādi motivējot pastāvīgo klientu sasniegt arvien vairāk.
  • Izvērsta un viegli lietojama live spēļu izlase –onlinetotalizatoriemir īpaši svarīgi, lai piedāvājums būtu plašs un mājaslapa labi strādātu gan datora, gan mobilajā versijā. Sākumā šī tehniskā kvalitāte var šķist nebūtiska, taču, piedaloties, tiešsaites spēlēs, katrai izvēlei un katrai sekundei ir nozīme, tāpēc patiesu gandarījumu iespējams gūt tikai tad, ja bez liekiem šķēršļiem spēlējat tieši to spēli, ko patiešām vēlējāties!

Onlinetotalizatoru pasaule ir gana plaša, visus padomus sniegt un ņemt vērā nekad nebūs iespējams un tas arī nav vajadzīgs, tomēr sākumā posmā noteikti vajadzētu apsvērt augstākminētos punktus, lai neapmānītu sevi!

  • Share post